bezramkowy ipad

Jaki będzie nowy iPad? Bezramkowy i z Face ID? Wiele na to wskazuje

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Wiele osób twierdzi, że tablety się skończyły. Apple chyba jest nieco innego zdania, gdyż jeszcze w tym roku najprawdopodobniej wypuści kolejnego iPada – bez fizycznego przycisku i być może, bez ramek.

W sieci wylądował pewien render, który pokazuje, jak mógłby on wyglądać. Jeśli jesteście ciekawi, to spójrzcie poniżej.

Bezramkowy iPad

Wygląda dobrze, prawda? Jeśli nowy iPad rzeczywiście zadebiutuje z takim designem, to wróżę mu niezły sukces. Mam tylko nadzieje, że Apple nie zdecyduje się na notcha, co w sumie byłoby bezsensowne, bo jednak tablet znacznie przewyższa rozmiarem zwykły smartfon, więc miejsca na przeróżne czujniki jest tam naprawdę sporo.

Najnowsze plotki głoszą, że tegoroczny iPad trafi na rynek z funkcją znaną z iPhone’a X, czyli Face ID. Funkcja ta skanuje twarz użytkownika i tym sposobem odblokowuje urządzenie. Ponadto, w jego wnętrzu znajdzie się z pewnością autorski układ Apple A12 oraz prawdopodobnie 4 GB pamięci RAM. Większych zmian raczej nie mamy co się spodziewać, bo Apple słynie z pakowania w swoje urządzenia podzespołów, które są po prostu w sam raz – nie przesadzone (np. 10 GB RAM-u).

bezramkowy ipad

Zobacz także: Na jakie modele smartfonów trafi MIUI 10?

Nowy iPad zapowiada się bardzo ciekawie. Zastanawiam się tylko, czy potencjalne zmiany w designie wpłyną na jego cenę. Mam nadzieje, że nie, bo dla wielu nawet poprzednie modele były już o wiele za drogie. Na kupno iPhone’a bym się nie zdecydował, ale takiego iPada chętnie bym przygarnął.

Źródło: phonearena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy