ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oneplus 6

OnePlus 6 dostaje istotną aktualizację – pojawiają się zapowiadane tryby

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Wczoraj oficjalnie do sprzedaży trafiła biała wersja OnePlus 6 razem z bezprzewodowymi słuchawkami. Jednak musieliście mieć naprawdę dużo szczęścia, żeby kupić tego smartfona lub to akcesorium, bo oba produkty rozeszły się w mgnienia oku. Mimo wszystko to nie ma wpływu na problemy z oprogramowaniem, które trapią flagowy model Chińczyków. W końcu brakuje chociażby Always-on Display w OnePlus 6. Przy okazji tego tematu omówiłem też inne braki i bolączki systemu, ale firma zaczyna łatanie i nadrabianie zaległości.

Od razu zaznaczam, że wydana aktualizacja przez firmę dotyczy Chin, czyli Hydrogen OS – specjalna odmiana Oxygen OS dla Państwa Środka. Jednak to tylko oznacza, że lada moment ujrzymy poniższe zmiany również na europejskich OnePlus 6. W takim razie, czego dotyczą nowości w Hydrogen OS 5.1.6? Przede wszystkim pojawiła się możliwość ustawienia procentowego wskazania poziomu naładowania akumulatora. Dodatkowo nie zapomniano o obietnicy trybu portretowego dla selfie. Oczywiście nie mogło zabraknąć wzmianki o łataniu błędów i poprawie optymalizacji – osobno też do trybu dla gier. Oczywiście to nie wszystkie problemy, które trapią OnePlus 6, ale na początek dobre i tyle.

Zobacz też: Surface Phone z przyszłości? Potrzebujemy go już dzisiaj!

Znając OnePlusa to stosowna aktualizacja w wydaniu dla Oxygen OS pojawi się lada moment lub już się pojawiła, gdy czytacie ten wpis. Oczywiście chciałoby się od razu otrzymać w pełni sprawny produkt, ale to już nie te czasy – najważniejszymi testerami są pierwsi użytkownicy.

źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy