Instagram

Instagram może wkrótce nieco zmienić swój charakter. Za sprawą jednej nowości

Newsy

Instagram jest jednym z wiodących portali społecznościowych. W odróżnieniu od Facebooka, można tam publikować filmiki o maksymalnej długości 1 minuty. Jednak wszystko wskazuje na to, że niedługo to się zmieni, a na Instagramie będą mogły lądować filmy trwające nawet godzinę.

Co prawda sam Instagram nie potwierdził tego doniesienia, ale wiele wskazuje na to, że jest ono prawdziwe. Funkcja skupi się na filmikach pionowych (tych z większą wysokością od szerokości). Doniesienie informuje także, że Instagram kontaktował się z twórcami treści i autorami filmików i przedyskutował z nimi swój pomysł.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz także: Dlaczego nigdy nie kupię iPhone’a?

Należy jednak odnotować, że plany Instagrama mogą się w każdej chwili zmienić. Niemniej jednak takie posunięcie było by bardzo istotną zmianą na tym portalu, która może potencjalnie zmienić nieco jego charakter. Osobiście niekoniecznie uważam to za dobre posunięcie, gdyż spowoduje to niezły chaos – ludzie zaczną korzystać z Instagrama w celach, do którego nie został on stworzony. Od długich filmików mamy przecież YouTube’a, który jest najlepszym miejscem dla tego typu zawartości.

Już mam przed oczami vlogi „pseudo modelek”, które zaczną zalewać tę platformę. Instagramie, zostań przy minucie. Proszę.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x