Instagram

Instagram może wkrótce nieco zmienić swój charakter. Za sprawą jednej nowości

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

Instagram jest jednym z wiodących portali społecznościowych. W odróżnieniu od Facebooka, można tam publikować filmiki o maksymalnej długości 1 minuty. Jednak wszystko wskazuje na to, że niedługo to się zmieni, a na Instagramie będą mogły lądować filmy trwające nawet godzinę.

Co prawda sam Instagram nie potwierdził tego doniesienia, ale wiele wskazuje na to, że jest ono prawdziwe. Funkcja skupi się na filmikach pionowych (tych z większą wysokością od szerokości). Doniesienie informuje także, że Instagram kontaktował się z twórcami treści i autorami filmików i przedyskutował z nimi swój pomysł.

Zobacz także: Dlaczego nigdy nie kupię iPhone’a?

Należy jednak odnotować, że plany Instagrama mogą się w każdej chwili zmienić. Niemniej jednak takie posunięcie było by bardzo istotną zmianą na tym portalu, która może potencjalnie zmienić nieco jego charakter. Osobiście niekoniecznie uważam to za dobre posunięcie, gdyż spowoduje to niezły chaos – ludzie zaczną korzystać z Instagrama w celach, do którego nie został on stworzony. Od długich filmików mamy przecież YouTube’a, który jest najlepszym miejscem dla tego typu zawartości.

Już mam przed oczami vlogi „pseudo modelek”, które zaczną zalewać tę platformę. Instagramie, zostań przy minucie. Proszę.

Źródło: gsmarena

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy