sony xperia xz2 premium

Sony Xperia XZ2 Pro w drodze? Czego tym razem oczekiwać?

Newsy

To miał być rok Sony, a przynajmniej wielkich rewolucji w rodzinie Xperia. Poniekąd tak się stało, bo premiera serii Xperia XZ2 miała oznaczać drastycznie zmiany w designie. Ostatecznie okazało się, że faktycznie Japończycy zmienili wygląd swoich flagowych modeli, ale fani oczekiwali czegoś zupełnie innego. Niemniej jednak widać światełko w tunelu, choć są pogłoski, że Sony zrezygnuje z produkcji telefonów. Mimo wszystko nie spisujmy jeszcze tego producenta na straty – w końcu później pojawiła się Xperia XZ2 Premium, która wyróżnia się w porównaniu tegorocznych, flagowych smartfonów.

Jednak to jeszcze nie koniec tego, co szykuje Sony na najwyższym szczeblu. Tak przynajmniej wskazuje TENAA, czyli chińska agencja odpowiedzialna za dopuszczanie między innymi smartfonów do sprzedaży. Jeszcze przed premierą Xperii XZ2 Premium spodziewano się dwóch modeli wyżej notowanych, niż Xperia XZ2. Jednym z nich była oczywiście odmiana Premium, a drugim Pro. Najprawdopodobniej właśnie ten drugi pojawił się w sprawie uzyskania certyfikatu. Co ciekawe, wiele wskazuje na to, że będziemy mieć do czynienia z czymś, co już znamy, ale w niekoniecznie lepszej odsłonie.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

sony xperia xz2 pro premium specyfikacja

Powyższe dane w postaci informacji o wyświetlaczu i wymiary wskazują, że jest to Xperia XZ2 Premium, ale pojemność akumulatora już nie. Znany nam oficjalnie smartfon został wyposażony w ogniwo o pojemności 3540 mAh, podczas gdy tajemniczy model może poszczycić się 3400 mAh. Czyżby w obudowie miały się pojawić dodatkowe podzespoły?

Zobacz też: Xiaomi Mi 8 Explorer Edition nie do końca pokazuje nam swoje wnętrzności.

Niestety, istnieje również duże prawdopodobieństwo, że to jedna z odmian Xperii XZ2 Premium, która dopiero pojawi się w Chinach. Jakby nie patrzeć, smartfon został zaprezentowany w kwietniu, ale jeszcze nie został wprowadzony do sprzedaży.

 

PS. Sprawdźcie, jak w naszych testach wypadł najlepszy smartfon Sony, który obecnie możecie kupić: Xperia XZ2 – recenzja.

 

źródło: GSMArena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x