white-nexus-4-io13-1

Dla wszystkich tych, którzy poczuli rozczarowanie i niedosyt po konferencji Google I/O, mamy dobrą wiadomość – najnowsze plotki głoszą, że wraz z nową wersją Nexusa 4, ma zostać zaprezentowany najnowszy Android, a odbędzie się to 10 czerwca. Warto dodać, że tytułowy smartfon nie będzie różnił się od poprzednika niczym za wyjątkiem koloru.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Wcześniej mówiono o tym, że aktualizacja ma pojawić w lipcu wraz z kolejnym Nexusem 7. Jak też poinformowano Android 4.3 został celowo usunięty z pokazu amerykańskiej firmy, która chciała zademonstrować, że potrafią wprowadzić nowe możliwości i interfejsy programowania aplikacji (API) bez wprowadzania kolejnego systemu.

Nieznane są natomiast funkcje, oprócz Bluetooth Smart (BLE), które Google zamierza wprowadzić. Pozostaje czekać na więcej informacji.

źródło: androidauthority.com
Herman Żatuchin