Biały Nexus i Android 4.3 pojawią się w tym samym czasie?

Herman Żatuchin Newsy 2013-05-17

white-nexus-4-io13-1

Dla wszystkich tych, którzy poczuli rozczarowanie i niedosyt po konferencji Google I/O, mamy dobrą wiadomość – najnowsze plotki głoszą, że wraz z nową wersją Nexusa 4, ma zostać zaprezentowany najnowszy Android, a odbędzie się to 10 czerwca. Warto dodać, że tytułowy smartfon nie będzie różnił się od poprzednika niczym za wyjątkiem koloru.

Wcześniej mówiono o tym, że aktualizacja ma pojawić w lipcu wraz z kolejnym Nexusem 7. Jak też poinformowano Android 4.3 został celowo usunięty z pokazu amerykańskiej firmy, która chciała zademonstrować, że potrafią wprowadzić nowe możliwości i interfejsy programowania aplikacji (API) bez wprowadzania kolejnego systemu.

Nieznane są natomiast funkcje, oprócz Bluetooth Smart (BLE), które Google zamierza wprowadzić. Pozostaje czekać na więcej informacji.

źródło: androidauthority.com  • GodOff

    Ja czuję niedosyt jako posiadacz nexusa7. Liczyłem, że ta konferencja przyniesie dla N7 miracast, albo jakiś cudowny adapter do wysyłania obrazu. No cóż, Google swoje już sprzedało, ja swoje kupiłem świadom wad, nie wiedziałem tylko, że tak bardzo będzie mi to przeszkadzało, i że google nie rozwiąże tego mankamentu, przez co tablet traci na użyteczności i nie można wykorzystać jego potencjału w pełni.

  • Bairei

    szkoda, ze tak „pozno” wyjdzie biala wersja, akurat niedlugo kupuje sobie nexusa 4 i, „niestety”, bede musial wybrac wersje czarna…