Biały Nexus i Android 4.3 pojawią się w tym samym czasie?

Newsy

white-nexus-4-io13-1

Dla wszystkich tych, którzy poczuli rozczarowanie i niedosyt po konferencji Google I/O, mamy dobrą wiadomość – najnowsze plotki głoszą, że wraz z nową wersją Nexusa 4, ma zostać zaprezentowany najnowszy Android, a odbędzie się to 10 czerwca. Warto dodać, że tytułowy smartfon nie będzie różnił się od poprzednika niczym za wyjątkiem koloru.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Wcześniej mówiono o tym, że aktualizacja ma pojawić w lipcu wraz z kolejnym Nexusem 7. Jak też poinformowano Android 4.3 został celowo usunięty z pokazu amerykańskiej firmy, która chciała zademonstrować, że potrafią wprowadzić nowe możliwości i interfejsy programowania aplikacji (API) bez wprowadzania kolejnego systemu.

Nieznane są natomiast funkcje, oprócz Bluetooth Smart (BLE), które Google zamierza wprowadzić. Pozostaje czekać na więcej informacji.

źródło: androidauthority.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x