microsoft surface phone windows 10

Oto koncept Surface Phone, który przekonałby mnie do Windowsa na smartfonach

Newsy

Surface Phone to bardziej plotki, aniżeli coś, co miałoby szansę urzeczywistnić się na dniach. Nie da się ukryć, że Windows Phone, a ostatecznie Windows 10 Mobile okazały się kompletną klapą. W mojej opinii głównym powodem takiego stanu rzeczy był brak zaplecza interesujących aplikacji. Nie mówią o nadmiarze, bo brakowało nawet podstawowych tytułów, nie mówiąc o scysjach z Google o to, czy YouTube może być dostępny.

Mimo wszystko, od czasu do czasu pojawiają się różne patenty Microsoftu, które wskazywałyby, że firma wciąż jest zainteresowana rynkiem mobilnym, jako producent urządzeń, a nie tylko dostawca usług. W przypadku tabletów marka Surface dobrze sobie radzi, więc czemu ponownie nie spróbować ze smartfonami? Oto koncept, który pokazuje, że Windows 10 może się świetnie sprawdzić z elastycznymi wyświetlaczami.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Możliwość aranżacji takiej budowy jest ogromna. Powyższy koncept uwzględnił również pracę na zamkniętej obudowie, czego brakuje w konkurencyjnych patentach. Niemniej jednak u podstaw tego konceptu leżą plotki, czyli wsparcie dla elastycznych ekranów przez Windowsa 10. Microsoft ewidentnie szykuje się na nowy rodzaj urządzeń – nie mówiąc o samym wsparciu dla smartfonów.

Zobacz też: Kto wyprodukuje Pixele dla Google?

Już Edge pokazał, że jeśli Amerykanie tylko chcą, to są w stanie nowym produktem zaistnieć na mobilnym rynku. Wyciągnięcie wniosków z projektu Windows Phone/Mobile może tylko pomóc. Doświadczenie jest, budżet jest, możliwości są, więc czekamy na Surface Phone’a.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x