htc-one-x-jelly-bean update

Wielkie oburzenie wniosła informacja o tym, że HTC One X może nie dostać wszystkich funkcji znanych z One w nadchodzącej aktualizacji oprogramowania. Wygląda jednak na to, że początkowe rozdrażnienie mogło być w ogóle bezsensowne.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Według specjalizującego się w tajwańskich urządzeniach developera LlabTooFeR’a, One X otrzyma prawie wszystkie obsługiwane funkcję nakładki Sense 5. Wśród nich ma znaleźć się także społecznościowy BlinkFeed oraz „kombajn” fotograficzny, zwany Zoe. Niestety, developer nie podaje dokładnej daty publikacji nowego oprogramowania. Jego zdaniem 4.2.2 ma pojawić się w „niedalekiej przyszłości”, a to może oznaczać już tegoroczne lato.

Choć nowe Sense 5 od początku budzi mieszane uczucia, to myślimy, iż jest to dość miła informacja dla wszystkich użytkowników One X’a. Jak dotąd, tajwański producent nie potwierdził jeszcze jednak tych doniesień.

źródło: phonearena.com

 
Krzysztof Czerwiec