Google prezentuje specjalną edycję Galaxy S4 z duszą Nexusa

Piotr Andrzejewski Piotr Andrzejewski Newsy
galaxys4-stock-android

Dzisiejsza konferencja Google I/O obfitowała w niespodzianki, a jedną z największych była prezentacja specjalnej edycji flagowego smartfona Samsunga, czyli Galaxy S4. Mimo że plotki na temat premiery takiego urządzenia pojawiały się dzisiaj, to nie dawaliśmy im wiary, jak się jednak okazało – byliśmy w błędzie.

Google będzie sprzedawać ową specjalną wersję Galaxy S4 za pośrednictwem Sklepu Play w dość sporej cenie $649. Za te pieniądze otrzymamy urządzenie o identycznej specyfikacji, co zwykły GS4, lecz pracujące pod kontrolą czystego Androida, oraz z odblokowanym bootloaderem. Najważniejsze jest jednak to, że ta specjalna edycja Galaxy S4 będzie otrzymywać aktualizacje do kolejnych wersji systemu tak samo, jak urządzenia z linii Nexus. Jest to więc dość ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników Androida w formie od Google, którzy cenią sobie sprzęt Samsunga.

Sprzedaż tego smartfona rozpocznie się w Stanach pod koniec czerwca, na tę chwilę nie posiadamy informacji o szerszej dostępności Galaxy S4 z czystym Androidem na pokładzie.

źródło: engadget.com

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy