Google prezentuje specjalną edycję Galaxy S4 z duszą Nexusa

Newsy

galaxys4-stock-android

Dzisiejsza konferencja Google I/O obfitowała w niespodzianki, a jedną z największych była prezentacja specjalnej edycji flagowego smartfona Samsunga, czyli Galaxy S4. Mimo że plotki na temat premiery takiego urządzenia pojawiały się dzisiaj, to nie dawaliśmy im wiary, jak się jednak okazało – byliśmy w błędzie.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Google będzie sprzedawać ową specjalną wersję Galaxy S4 za pośrednictwem Sklepu Play w dość sporej cenie $649. Za te pieniądze otrzymamy urządzenie o identycznej specyfikacji, co zwykły GS4, lecz pracujące pod kontrolą czystego Androida, oraz z odblokowanym bootloaderem. Najważniejsze jest jednak to, że ta specjalna edycja Galaxy S4 będzie otrzymywać aktualizacje do kolejnych wersji systemu tak samo, jak urządzenia z linii Nexus. Jest to więc dość ciekawa propozycja dla wszystkich miłośników Androida w formie od Google, którzy cenią sobie sprzęt Samsunga.

Sprzedaż tego smartfona rozpocznie się w Stanach pod koniec czerwca, na tę chwilę nie posiadamy informacji o szerszej dostępności Galaxy S4 z czystym Androidem na pokładzie.

 

źródło: engadget.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x