Samsung ostatnio przyspieszył z aktualizacjami. Wciąż nie można powiedzieć, że Koreańczycy dobrze wypadają pod tym względem, ale ewidentnie ich portfolio zaczyna być przyozdabiane w Androida Oreo. Stosunkowo niedawno informowaliśmy Was o tym, że kolejne model może pochwalić się tym oprogramowaniem. Jest nim Galaxy A3 (2017), czyli jeden z najpopularniejszych smartfonów firmy w naszym kraju, który też już otrzymał nową wersję „Robocika”. Mimo wszystko, trzeba liczyć się z problemami.

Otóż w Sieci można znaleźć już wiele przypadków użytkowników Galaxy A3 (2017), którzy skarżą się, że na losowe restarty urządzeń. Co ciekawe, problem został już powiązany z otwartymi sieciami WiFi. Jednak z tym jeszcze można żyć. Gorzej, gdy te restarty się nie kończą, czyli sam smartfon wpada w tak zwanego „bootloopa”. Jeśli już zainstalowaliście nowe oprogramowanie i urządzenie poprawnie działa, to uspokajam. Taka sytuacja przytrafia się od razu po instalacji Oreo na Galaxy A3 (2017). Jedyną radą na taki przypadek jest serwis. Ewentualnie do gry wchodzą nieoficjalne modyfikacje, ale z tymi też może być problem.

Zobacz też: Jednak Samsung kopiował Apple…

To nie pierwszy raz, gdy wiąże się problemy z Oreo razem z Samsungiem. W końcu wcześniej Koreańczycy musieli wstrzymywać aktualizację dla Galaxy S7 i Galaxy S8 ze względu na problemy wydajnościowe. Czy tym razem również Koreańczycy postanowią zatrzymać wydawanie nowego oprogramowania? Póki co cisza…

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.