Czy OnePlus 6 jest wodoszczelny? Popularny YouTuber to sprawdził

Newsy

Artykuły na temat OnePlusa 6 na łamach naszej strony pojawiają się ostatnio zaskakująco często, ale nie bez powodu – dla fanów urządzeń mobilnych premiera smartfona takiego kalibru to prawdziwe święto. Dziś zajmiemy się wodoszczelnością tego telefonu – pomimo tego, że nie posiada on żadnych certyfikatów, to wewnątrz znajduje się sporo elementów, które świadczą o szczelności na ciecze. Czy warto zatem ryzykować życiem swojego smartfona?

Zobacz też: Czy OnePlusa 6 można kupić tanio? Oczywiście.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Dlaczego OnePlus 6 nie ma żadnego certyfikatu?

To pytanie zadać można sobie podczas oglądania filmu, który przygotowany został przez Zacka z kanału JerryRigEverything. Wstawiam go dla Was poniżej i gorąco zachęcam do seansu.

Jak wynika z filmu Zacka, w OnePlusie 6 znaleźć można sporo elementów, których zadaniem jest zatrzymanie wody – mowa tu np. o specjalnych uszczelkach czy wodoszczelnym materiale, dzięki którym ciecze nie są w stanie tak łatwo dostać się do wnętrza smartfona. Wygląda na to, że ten chiński producent porządnie zabezpieczył swoje nowe dziecko – ze względu na brak jakichkolwiek certyfikatów nie ryzykowałbym jednak kąpielą z OnePlusem 6. Zabezpieczenia na pewno świetnie ochronią smartfona podczas deszczu czy przypadkowego zalania, ale lepiej nie kusić losu.

 

Źródło: JerryRigEverything


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x