Artykuły na temat OnePlusa 6 na łamach naszej strony pojawiają się ostatnio zaskakująco często, ale nie bez powodu – dla fanów urządzeń mobilnych premiera smartfona takiego kalibru to prawdziwe święto. Dziś zajmiemy się wodoszczelnością tego telefonu – pomimo tego, że nie posiada on żadnych certyfikatów, to wewnątrz znajduje się sporo elementów, które świadczą o szczelności na ciecze. Czy warto zatem ryzykować życiem swojego smartfona?

Zobacz też: Czy OnePlusa 6 można kupić tanio? Oczywiście.

Dlaczego OnePlus 6 nie ma żadnego certyfikatu?

To pytanie zadać można sobie podczas oglądania filmu, który przygotowany został przez Zacka z kanału JerryRigEverything. Wstawiam go dla Was poniżej i gorąco zachęcam do seansu.

Jak wynika z filmu Zacka, w OnePlusie 6 znaleźć można sporo elementów, których zadaniem jest zatrzymanie wody – mowa tu np. o specjalnych uszczelkach czy wodoszczelnym materiale, dzięki którym ciecze nie są w stanie tak łatwo dostać się do wnętrza smartfona. Wygląda na to, że ten chiński producent porządnie zabezpieczył swoje nowe dziecko – ze względu na brak jakichkolwiek certyfikatów nie ryzykowałbym jednak kąpielą z OnePlusem 6. Zabezpieczenia na pewno świetnie ochronią smartfona podczas deszczu czy przypadkowego zalania, ale lepiej nie kusić losu.

 

Źródło: JerryRigEverything

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.