Posiadasz Nokię od HMD? Jeśli tak, to czeka Cię miła niespodzianka

Newsy

HMD naprawdę dba o swoich klientów – osoby, które zakupiły dowolną stworzoną przez nich Nokię, czeka miła niespodzianka. O jakiej niespodziance mowa? A o fakcie, że każdy, nawet najsłabszy i najstarszy smartfon tej firmy otrzyma aktualizację do Androida P.

Informację podał Neil Broadley, globalny menadżer ds. marketingu firmy HMD podczas wydarzenia w Moskwie.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Nokia android pZobacz także: Smartfon z 4 TB pamięci i całkowicie bez ramek – bestia nadchodzi

Warto wspomnieć, że rok temu HMD także zapewniało, że wszystkie ich smartfony dostaną najnowszy system. Niemniej jednak dobrze mieć kolejne potwierdzenie, bo nieraz zdarzało się, że duże firmy wycofywały się ze swoich obietnic. Teraz przynajmniej mamy pewność.

W czasach, gdy producenci lekceważąco podchodzą do tematu aktualizacji, postawa HMD jest zdecydowanie godna pochwały. Pozostałe firmy mogłyby się od nich uczyć – Samsung, LG – mówię o was.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x