GOCLEVER wprowadza do oferty dongle nanoDROID X1 oraz X2

1 minuta czytania
Komentarze
GOCLEVER_nanoDROID_X1_2

Jeżeli szukacie obecnie niewielkiego urządzenia z Androidem, które zamieni Wasz telewizor w „Smart TV”, to mogą Was zainteresować najnowsze propozycje z oferty GOCLEVER. Mowa o donglach nanoDROID X1 oraz X2, które zostały zaprezentowane w ostatnich dniach i są dostępne odpowiednio w cenie 199 zł i 259 zł.

Tańszy z nich, czyli model X1, jest niewielki (88x26x8 mm), a w jego wnętrzu znajdziemy procesor Allwinner A10S (Cortex A8) o taktowaniu 1GHz i układ graficzny Mali400, a całością zarządza Android 4.0.4 IceCream Sandwich. Drugi model o nazwie nanoDROID X2 ma kształt kostki i oferuje lepsze podzespoły, w tym dwurdzeniowy procesor RockChip RK3066 (Cortex A9) o taktowaniu 1,6 GHz, 1 GB RAM i slot na karty microSD.

Urządzenia podłączamy do naszego telewizora za pomocą złącza HDMI, a do zasilania wykorzystywane jest USB (można wykorzystać port w telewizorze, bądź też użyć zwykłej ładowarki). Sterowanie odbywa się przy użyciu dedykowanego pilota, lecz istnieje też możliwość wykorzystania do tego celu naszego tabletu lub smartfona, a wszystko dzięki specjalnej aplikacji. Obydwa urządzenia objęte są dwuletnią gwarancją producenta.

GOCLEVER_nanoDROID_X2_3

Motyw