ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Pixel 3 ze wcięciem w ekranie (notchem)? Wskazują na to najnowsze przecieki

Autor: Michał Derej Kategoria: Newsy

Wygląd nowych urządzeń Google’a co roku jest wielką niewiadomą, a fani prześcigają się w pomysłach o najbardziej wiarygodny design smartfonów. O przewidywanym wyglądzie Pixela 3 na łamach naszej strony pisał już Łukasz i Kacper. Okazuje się jednak, że telefon ten może wyglądać zupełnie inaczej – wskazuje na to szkło ochronne na ekran… z notchem. 

Nawet Google podąża za najnowszym trendem

Powyższe zdjęcie przedstawia szkło ochronne na ekran nowych urządzeń Google’a – z lewej strony zobaczyć możemy Pixela 3, a z prawej Pixela 3 XL. Jak widać, Google również podąża za najnowszym trendem i swoje większe dziecko postanowiło wyposażyć w znienawidzonego przez większość osób notcha. Na całe szczęście mniejszy smartfon giganta z Mountain View, Pixel 3, pozbawiony został tego „udogodnienia”. Oba urządzenia wyposażone zostaną natomiast w głośniki stereo, co jest świetną wiadomością dla fanów filmów i gier. Wcięcia na aparat i czujniki (lub dwa aparaty i czujnik) wyglądają niestety koszmarnie – o ile w Pixelu 3 otwory nie prezentują się aż tak źle, to zupełny brak symetrii w Pixelu 3 XL boli w oczy.

Zobacz też: Perfekcyjna kopia iPhone’a X od Xiaomi nadchodzi.

Warto pamiętać, że powyższe informacje to jedynie przecieki i wcale nie muszą się spełnić. Co myślicie o takiej wizji nowych smartfonów Google’a? Czy kupilibyście urządzenia z takim wyświetlaczem?

Źródło: AndroidPolice

Sprawdź najnowsze wpisy