Biały Nexus 4 na kolejnych zdjęciach, premiera na Google I/O?

Newsy

13_-_1

Informacja o istnieniu Nexusa 4 w białej obudowie nie jest niczym nowym, a zdjęcia urządzenia w tej wersji kolorystycznej pojawiały się już kilkukrotnie. Jak dotąd taka odmiana ostatniego smartfona od Google nie trafiła jeszcze na półki sklepowe. Wydaje się jednak, że jego premiera może mieć miejsce już niebawem i spekuluje się, że podczas tegorocznej konferencji Google I/O, rozpoczynającej się za kilka dni, zobaczymy Nexusa 4 nie tylko w białym kolorze, lecz również ze wsparciem dla łączności LTE, a także w wariancie z ilością pamięci większą niż obecne 16 GB.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

13 - 2

Odświeżony Nexus 4 jest więc kolejną rzeczą, którą doliczamy do naszej listy oczekiwań związanych z rozpoczynającą się za kilka dni imprezą Google I/O. A co Wy najbardziej chcielibyście na niej zobaczyć – białego Nexusa 4, nowego Nexusa 7, kolejną odsłonę Androida, zmiany w Google Play, czy też może coś innego?

 

źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x