Siedem nowych Androidów od Motoroli

Filip Stachowicz Filip Stachowicz Newsy

Motorola zorganizowała specjalny event, na którym ujawniła aż siedem nowych smartfonów działających na systemie operacyjnym Android. Wśród ujawnionych modeli znajdą się egzemplarze przeznaczone dla specyficznych grup klientów takich jak: nastolatkowie, kobiety, czy osoby rozpoczynające swoją przygodę ze smartfonami. 

Pierwszym z zaprezentowanych telefonów była Motorola Bravo, która zawierać będzie: 3,7-calowy ekran o rozdzielczości WVGA, slot 3,5mm i Androida w wersji 2.1. Bravo będzie dostępny pod koniec roku w amerykańskiej sieci AT&T.

 
Jako druga na scenę wyszła „cyntrynka”, czyli Motorola Citrus. Ten model Motoroli będzie posiadać: Androida w wersji 2.1, 3-calowy ekran o rozdzielczości QVGA i wejście jack 3,5mm. Sprzęt ma być dostępny w amerykańskiej sieci Verizon do końca tego roku.

Gwiazdą wieczoru została okrzyknięta Motorola Droid Pro, czyli pierwszy smartfon liczącej się firmy, który wyraźnie nawiązuje do stylistyki firmy BlackBerry. Droid Pro będzie posiadać: 3,1-calowy ekran, Androida 2.1 i fizyczną klawiaturę QWERTY. 

Ten telefon widzieliśmy już wcześniej. W zasadzie o Motoroli Defy wiemy już wszystko, więc prezentacja producenta nie zaskoczyła nas niczym interesującym, poza faktem, że telefon będzie dostępny w sieci T-Mobile.

W kolejce ustawiła się jeszcze Motorola FlipOut, która również nie jest dla nas żadną zagadką. Warto jednak przypomnieć, że telefon będzie zawierać: Androida 2.1, 2,8-calowy ekran, wejście jack 3,5mm, radio FM i 3-megapikselowy aparat.

Motorola Flipside to kontynuacja drogi wytyczonej przez model CLIQ. NA pokładzie tego modelu zobaczymy: Androida 2.1, 3,1-calowy ekran, 3-megapikselowy aparat, wejście jack 3,5mm, radio FM. Motorola Flipside była nazywana również Motorolą Sage.

Ostatnim prezentowanym modelem będzie Motorola Spice, która do złudzenia przypomina BlackBerry Torch. Telefon wyróżniać będą: Android 2.1, 3-calowy ekran QVGA, 3-megapikselowy aparat, wejście jack 3,5mm.  

źródło: phandroid.com

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy