Android od Samsunga za 2 tygodnie?

Newsy

Niemiecka strona o telefonach komórkowych GSM Helpdesk sugeruje, że Samsung wypuści ich pierwszą słuchawkę opartą na systemie operacyjnym Android w ciągu 2 tygodni – niemal pewne jest to, że jeśli telefon miałby być zaprezentowany tak szybko, stanie się to na Mobile World Congress w Barcelonie.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Pogłoski odnośnie planów Samsunga w stosunku do Androida nie są niczym nowym, firma już we wrześniu ubiegłego roku dawała znak, że jest poważnie zainteresowana Androidem. Więcej informacji ujawniono w grudniu – zasugerowano wejście na rynek telefonu opartego na systemie Google w drugim kwartale 2009 roku. Telefon ten miałby pojawić się równocześnie w dwóch amerykańskich sieciach: T-Mobile i Sprint. Strona GSM Helpdesk zazwyczaj podawała informacje które później sprawdzały się w rzeczywistości jednak jesteśmy do tego nastawieni z pewnym dystansem.

Przypuszczalnie telefon od Samsunga oparty na platformie Android będzie miał duży dotykowy ekran i ogólnie przypominał Omnię. W grudniu nie wymieniony rzecznik Samsunga powiedział, że Samsung przyśpieszy projektowanie telefonu, aby jak najszybciej zaspokoić wymagania konsumentów.

Forum Android


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x