Face ID

Face Unlock oficjalnie dostępny na OnePlus 3 i 3T!

1 minuta czytania
Komentarze

Firma OnePlus znana jest ze świetnego podejścia do swoich klientów. Idealnym dowodem na to jest właśnie wypuszczona aktualizacja, która dodaje do OnePlusa 3 i 3T funkcję odblokowywania smartfona twarzą. Oczywiście nie jest to niespodziewana nowość, gdyż „Face Unlock” trafił na wspomniane smartfony już dość dawno, jednak było to oprogramowanie w wersji beta. Teraz jest oficjalne i dostępne dla wszystkich.

Aktualizacja nakładki OxygenOS została oznaczona numerkiem 5.0.3. Prócz najważniejsze zmiany, czyli dodaniu Face Unlock aktualizacja zawiera także pomniejsze usprawnienia, w których skład wchodzi m.in. aktualizacja bezpieczeństwa i drobne, kosmetyczne poprawki.

Zobacz także: LG G7 ThinQ oficjalnie w Polsce! Jeśli go kupisz, możesz dostać gratis telewizor 4K!

Aktualizację mogą już pobierać właściciele tytułowych smartfonów, lecz oczywiście nie każdy otrzyma powiadomienie o jej dostępności w tym samym czasie, ponieważ producenci zwykle udostępniają aktualizacje tzw. falami. Takie podejście do klienta zdecydowanie się chwali, bo przecież OnePlus 3 nie jest już pierwszej świeżości, a mimo to, firma aktywnie go wspiera. Inni producenci niech się uczą!

Źródło: gsmarena

Motyw