[YouTube] Czy producenci chcą nas zmusić do ładowania indukcyjnego?

Newsy

Przesył przez przewód zawsze będzie najlepszy – pozbawiony wad natury bezprzewodowej. Lepszy zasięg, przepustowość czy moc. Jednak przewody posiadają jedną, moim zdaniem poważną wadę. Mamy ich na każdym kroku zbyt wiele.

Dziesiątki ładowarek rozrzuconych po domu, kable od zasilania komputerów, monitorów, telewizorów, konsol. Dlatego ukojeniem na ten problem stają się ładowarki bezprzewodowe do smartfonów, dzięki którym możemy pozbyć się chociaż jednego przewodu z widoku oraz nawyku wpinania go codziennie do gniazda.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Czy takie stopniowe przyswajanie nas do tej technologii nie jest w takim razie zapowiedzią kolejnej, nazwijmy to, „rewolucji”? Czego możemy spodziewać się w ciągu najbliższych kilku lat jeśli mówimy o bezprzewodowości? Zapraszam do materiału.

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x