ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Trio Motoroli podbija USA

Autor: Karol Berger Kategoria: Newsy
trio_moto

Dzisiaj amerykańska sieć komórkowa AT&T zaprezentowała trzy nowe modele Motorol’iktóre według ich oczekiwań w kilka miesięcy mają podbić serca naszych sąsiadów zza oceanu . Mowa tutaj o modelach:

  • Bravo
  • Flipside
  • Flipout

Wszystkie telefony mają działać pod wodzą Android’a 2.1 wraz z nakładką MOTOBLUR, oraz być przeznaczone dla osób mających pierwszy kontakt z Android’em (lub dla osób które nawracają się z szatańskiego iOS na bardziej przyzwoitą platformę w której to telefony nie tracą nagle zasięgu). Ze względu na to, że telefony te są telefonami o niskim nakładzie budżetu, ceny nie są wygórowane i układają się następująco: 129,99$ , 99,99$ oraz 79,99$. Przejdźmy teraz do krótkiej specyfikacji każdego z telefonów.

Motorola-Bravo

Na pierwszy ogień idzie Motorola Bravo. Jest to niewątpliwie najlepszy pod względem specyfikacji telefon z całej trójki. Procesor 800MHz, 3,7′ ekran ,,full WVGA”, 3 MPx. aparat, 512MB RAM, 2GB ROM oraz możliwość rozbudowania pamięci wewnętrznej do 32GB przez karty microSD.

Motorola-Flipside

Drugi w kolejności telefon to Motorola Flipside, ten nieco gorszy telefon posiada procesor o taktowaniu 720MHz, pełnowymiarową klawiaturę QWERTY, 3,1′ ekran ,,high-resolution HVGA”, 3MPx. aparat, 512MB RAM, 512MB ROM oraz możliwość powiększenia pamięci o 32GB przez karty microSD. Telefon ten również będzie posiadać coś na wzór trackpad’ów, które spotykamy w laptopach.

Motorola-Flipout

Ostatnia na liście jest Motorola Flipout, co nie znaczy, że jest najgorsza. Jej specyfikacje praktycznie niczym nie odbiegają od poprzedniego telefonu. Procesor 720MHz, 512MB RAM, 512MB ROM, możliwość rozbudowy pamięci do 2GB również przez karty microSD no i oczywiście 3MPx. aparat jedynie, czego tutaj zabraknie to trackpad, chociaż strzałki nawigacyjne znajdą się na klawiaturze QWERTY.

Jak na razie nie wiadomo czy telefony te zawitają na półkach sklepowych starego kontynentu, poczekamy zobaczymy. Jak na razie wiadomo tylko tyle, iż Motorola w pośpiechu przygotowuje aktualizację systemu operacyjnego dla owych telefonów. Oby nie okazało się, że z tak zawrotnym tempem jak w przypadku HTC Hero.

Sprawdź najnowsze wpisy