Miui 10

Wystartowała zamknięta beta MIUI 10. Sprawdź, jak wziąć w niej udział

Kacper Kościański Kacper Kościański Newsy

MIUI 10 w oficjalnej wersji ma zadebiutować po premierze Mi 8, w bliżej nieokreślonym czasie. Jeśli jednak spieszy Wam się by przetestować jak działa najnowsza nakładka Xiaomi, to właśnie teraz możecie zgłosić swoją kandydaturę.

miui 10

W tym wszystkim jest jednak pewien haczyk. Aby dołączyć do zamkniętej bety MIUI 10 musisz posiadać jeden z nowszych urządzeń od Xiaomi. W ich skład wchodzą następujące smartfony:

Jeśli znajdujesz się w gronie „szczęśliwców” i posiadasz któryś z wyżej wymienionych smartfonów i chcesz wziąć udział w testach, to postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

  1. Załóż konto w komunikatorze WeChat.
  2. Odszukaj publiczny numer MIUI.miui wechat
  3. Wyślij wiadomość o treści „MIUI 10” (bez cudzysłowu) na odnaleziony wcześniej numer.MIUI wechat4. Tapnij w przycisk „MIUI10” w menu i wpisz otrzymany kod.MIUI wechat

Po ukończeniu rejestracji będziesz musiał poczekać na decyzję do 29 maja, a krótko po tym (31 maja) otrzymasz możliwość pobrania najnowszej wersji systemu.

wechat-miui

Zobacz także: LG G7 już w Polsce. Telewizor 4K gratis!

Przed zainstalowaniem nowej aktualizacji warto pamiętać o wykonaniu kopii zapasowej. MIUI 10 jest wciąż w fazie zamkniętych testów, więc najprawdopodobniej nie nadaje się do codziennego użytku na głównym urządzeniu.

Nowości w MIUI 10 to przede wszystkim kosmetyka, gesty a także nowe sterowanie głośnością. Skusicie się na instalację?

Źródło: gsmarena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy