Miui 10

Wystartowała zamknięta beta MIUI 10. Sprawdź, jak wziąć w niej udział

Newsy

MIUI 10 w oficjalnej wersji ma zadebiutować po premierze Mi 8, w bliżej nieokreślonym czasie. Jeśli jednak spieszy Wam się by przetestować jak działa najnowsza nakładka Xiaomi, to właśnie teraz możecie zgłosić swoją kandydaturę.

miui 10

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

W tym wszystkim jest jednak pewien haczyk. Aby dołączyć do zamkniętej bety MIUI 10 musisz posiadać jeden z nowszych urządzeń od Xiaomi. W ich skład wchodzą następujące smartfony:

Jeśli znajdujesz się w gronie „szczęśliwców” i posiadasz któryś z wyżej wymienionych smartfonów i chcesz wziąć udział w testach, to postępuj zgodnie z poniższymi wskazówkami:

  1. Załóż konto w komunikatorze WeChat.
  2. Odszukaj publiczny numer MIUI.miui wechat
  3. Wyślij wiadomość o treści „MIUI 10” (bez cudzysłowu) na odnaleziony wcześniej numer.MIUI wechat4. Tapnij w przycisk „MIUI10” w menu i wpisz otrzymany kod.MIUI wechat

Po ukończeniu rejestracji będziesz musiał poczekać na decyzję do 29 maja, a krótko po tym (31 maja) otrzymasz możliwość pobrania najnowszej wersji systemu.

wechat-miui

Zobacz także: LG G7 już w Polsce. Telewizor 4K gratis!

Przed zainstalowaniem nowej aktualizacji warto pamiętać o wykonaniu kopii zapasowej. MIUI 10 jest wciąż w fazie zamkniętych testów, więc najprawdopodobniej nie nadaje się do codziennego użytku na głównym urządzeniu.

Nowości w MIUI 10 to przede wszystkim kosmetyka, gesty a także nowe sterowanie głośnością. Skusicie się na instalację?

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x