Lenovo Z5

Bateria w Lenovo Z5 wytrzyma kilkadziesiąt dni w trybie czuwania!

Newsy

Lenovo Z5 będzie smartfonem, którego będzie można nazwać mianem prawdziwego bezramkowca. Chang Cheng, CEO Lenovo już od dłuższego czasu karmi nas wiadomościami na temat tajemniczego urządzenia. Wiemy, jak mniej więcej będzie wyglądało oraz znamy jego przybliżoną datę premiery (14 czerwiec).

Pośród zapowiedzi, że Z5 będzie miał wypełnienie ekranu na poziomie niemal 100%, dziś pojawiła się kolejna, bardzo ciekawa informacja. Mianowicie, według CEO firmy, Lenovo Z5 ma wytrzymać na jednym ładowaniu aż do 45 dni w trybie czuwania. Nie da się ukryć, że taki wynik robi piorunujące wrażenie.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Lenovo z5 teaserZobacz także: Asystent Google zawitał do Polski! Sprawdź, czy możesz z niego skorzystać

Aż ciężko uwierzyć, że Lenovo uda się spełnić wszystkie te obietnice. Tak wydajna bateria nie ma porównania do niczego, co ostatnio zaprezentowano i wydaje się czymś nieprawdopodobnym jak na obecne standardy. Póki co nie mamy żadnych informacji co do wielkości samej baterii, ale sądząc powyższych liczbach, to z pewnością będzie duża.

Niemniej jednak osiągnięcie 45 dni w trybie czuwania nie jest możliwe tylko za pomocą zwiększenia rozmiaru baterii – w grę zapewne wejdzie zaawansowana optymalizacja, prawdopodobnie dzięki uczeniu maszynowemu.

Niedługo smartfon powinien ujrzeć światło dzienne. Wtedy przekonamy się, czy Lenovo udało się spełnić wszystkie obietnice. Osobiście nie mogę się doczekać prezentacji!

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x