cyanogenmod10

Mamy dobrą informację dla wszystkich interesujących się tematem modyfikowania urządzeń z Androidem. Wygląda na to, że popularny CyanogenMod 10.1 już niebawem osiągnie stan pełnej stabilności na wybranych smartfonach i tabletach. Może świadczyć o tym fakt, że niedawno opublikowana została wersja RC1 (Release Candidate), która w zasadzie powinna już nie posiadać żadnych większych niedoróbek. Twórcy przewidują, że CyanogenMod 10.1 już niebawem zostanie ukończony, więc będą oni mogli rozpocząć prace nad kolejną wersją tego oprogramowania.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

CM 10.1 w wersji RC1 możecie pobrać dla swoich urządzeń stąd, a na liście wspieranych modeli znajdują się między innymi Nexus 4, Nexus 7, HTC One X, LG Optimus 4X HD, Samsung Galaxy Tab 2, czy też Asus Transformer Infinity.

 

źródło: phandroid.com

Piotr Andrzejewski