samsung-logo_110-630x420

Premiera nowego przedstawiciela flagowej linii Galaxy była najwidoczniej jedynie wstępem do rozszerzającego się w niebywałym tempie portfolio Korańczyków. Z każdym dniem do Sieci przedostają się kolejne informacje o zupełnie nowych wariacjach „czwórki”. Po wersji dla aktywnych, przyszedł czas na propozycję dla adeptów fotografii.

Według najnowszych doniesień, koreański koncern pracuje nad zupełnie nowym smartfonem w formie kompaktowego aparatu. Urządzenie to miałoby być firmowane marką najnowszego flagowca i nosić nazwę Galaxy S4 Zoom. Nawiązanie do powiększenia nie jest przypadkowe, bowiem producent ma wyposażyć telefon w 16-megapikselową matryca z optycznym zoom’em. Dodatkowo na pokładzie fotograficznego S4 znajdziemy 4,3″ ekran ekran Super AMOLED w rozdzielczości qHD (960 x 504 pikseli), 8 GB pamięci wewnętrznej wspomaganej slotem microSD. Mimo, że brak takich informacji, nam najbardziej prawdopodobne wydaje się połączenie dwurdzeniowego procesora z 1GB RAMu. Aparat ma być dostępny w dwóch kolorach: czarnym i białym oraz pracować pod kontorolą Androida Jelly Bean z nakładką producenta TouchWiz Nature.

Przypominamy, że Samsung już próbował szczęścia z Androidowym aparatem i nie zyskał on zbyt dobrych recenzji. Czy S4 Zoom poprawi wszystkie niedociągnięcia poprzednika? Jak myślicie?

źródło: sammobile.com

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Czerwiec