Samsung Galaxy S9 to świetny telefon, który posiada jeden z najlepszych aparatów na rynku urządzeń mobilnych. Pomimo tego w oprogramowaniu smartfona wciąż znajduje się wiele rzeczy, które można by było ulepszyć. W dzisiejszym wpisie przedstawię Wam modyfikację stworzoną przez użytkownika forum XDA-Developers o nicku zeroprobe, dzięki której jakość zdjęć i filmów na Waszym Galaxy S9 stanie się jeszcze lepsza. 

Zobacz też: Sprawdź, z jakich przeglądarek mobilnych warto korzystać!

Co ulepsza Zero Camera Mod?

Przedstawiana przeze mnie modyfikacja znacznie polepszyć może jakość zdjęć i filmów wykonywanych przez smartfona Galaxy S9. Przede wszystkim program pozwala zwiększyć bitrate filmów aż o 30%, co pozwala uzyskać znacznie lepszą jakość nagrań. Co więcej, Zero Camera Mod ulepsza również parametry zdjęć i poprawia funkcję automatycznego wyostrzania. Usunięty został również limit wielkości jednego pliku wideo, który mógł być denerwujący dla osób nagrywających długie relacje z danego miejsca.

Modyfikację Zera Camera Mod możecie pobrać z wątku autora z forum XDA-Developers. Aplikacja współpracuje wyłącznie z urządzeniami z rodziny Galaxy S9 działającymi pod kontrolą układów Exynos. Instalacja modyfikacji będzie wymagała niestandardowego recovery. Wszystkie operacje wykonujecie na własną odpowiedzialność.

Źródło: XDA-Developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.