OnePlus 6

OnePlus 6 oficjalnie dostępny w polskim sklepie! Sprawdź, za ile możesz go kupić

Newsy

Stało się – można już kupić OnePlusa 6. Co ciekawe, nie tylko tak jak dotychczas – ze strony producenta. Polski sklep x-kom.pl właśnie uzupełnił swoją ofertę o tytułowy smartfon, więc można zamówić go prosto z magazynu w naszym kraju lub odebrać osobiście w jednym z wielu salonów x-Kom.

Ceny kształtują się następująco:

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]
  • 2669 zł za wersję 6/64 GB | ok. 2222 zł na stronie producenta
  • 2999 zł za wersję 8/128 GB | ok. 2436 zł na stronie producenta
  • 3199 zł za wersję 8/256 GB | ok. 2650 zł na stronie producenta

OnePlus 6 w x-komieZobacz także: Asystent Google już w Polsce! Sprawdź, czy możesz z niego skorzystać

Smartfon można już zamawiać – dostawa jest całkowicie darmowa. Póki co nie wiadomo jeszcze kiedy rozpocznie się wysyłka, ale zapewne już wkrótce. Na stronie sklepu znajduje się numer telefonu, pod który można zadzwonić, by uzyskać informację co do terminu wysyłki. Kupując smartfon w x-Komie, w przeciwieństwie do oficjalnego sklepu OnePlusa możemy otrzymać fakturę VAT oraz darmową dostawę – więcej różnić (prócz ceny oczywiście) nie ma.

Dla przypomnienia – we wnętrzu OnePlusa 6 znajduje się Snapdragon 845 wraz z towarzystwem 6/8 GB RAM-u i 64/128/256 GB pamięci wewnętrznej. Bateria ma 3450 mAh, a samo urządzenie działa pod kontrolą Androida Oreo 8.1 z nakładką OxygenOS. Skusicie się?

Dzięki za cynk, Paweł!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x