Japoński SHARP IS03

Newsy


Japoński operator KDDI zapowiedział swojego nowego smartfona – SHARP IS03. Urządzenie działające na androidzie w wersji 2.1 ma być wyposażone w procesor 1GHz Snapdragon QSD8650 oraz 9.6 megapixelowy aparat. KDDI IS03 ma również posiadać 3.5 calowy ekran o rozdzielczości 960×640 który potrafi pokazać status i nieodebrane połączenia bez aktywowania podświetlenia.

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Łączność będą zapewniać EVDO Rev.A, WiFi b/g, Bluetooth 2.1+EDR, a nawet port IrDa razem z odbiornikami GPS i FM. Urządzenie obsługuje także 1-Seg, czyli japońską mobilną telewizję cyfrową dzięki wysuwanej antence. KDDI Sharp IS03 trafi do sprzedaży w Japonii już w listopadzie. Niestety nie ma żadnych informacji czy SHARP zamierza wypuścić swój nowy telefon na europejski rynek.


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x