Nieznany smartfon od LG z wielkim ekranem to Optimus G2 lub Nexus 5?

Newsy

SONY DSC

Kilka dni temu do Sieci przedostało się zdjęcie tajemniczego urządzenia z logo LG na obudowie, o którym wiemy obecnie naprawdę niewiele. Wyróżnia się ono przede wszystkim wielkim ekranem, który prawdopodobnie posiada przekątną rzędu od 5″ do 5,5″. Charakterystyczne jest również to, że ramki otaczające wyświetlacz są stosunkowo nieduże, a na przodzie urządzenia nie znajdziemy żadnych przycisków fizycznych, a jedynie głośniczek rozmów, przednią kamerkę i logo producenta.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

evleaks-g2

Spekuluje się, że jest to najprawdopodobniej wspominany wcześniej Optimus G2, wyposażony w mocny procesor Snapdragon 800 i możliwość nagrywania wideo w rozdzielczości 4K. Pojawiły się też pewne głosy twierdzące, że tak jak oryginalny Optimus G był podstawą dla stworzenia Nexusa 4, tak widoczne na zdjęciu urządzenie ma być zaadoptowane przez Google i nazwane Nexusem 5. Czas zweryfikuje prawdziwość tych rozważań, jednak wyraźnie widać, że LG w najbliższych miesiącach będzie miało jeszcze niejedno do zaprezentowania i producent ten coraz bardziej stara się zaznaczyć swoją obecność na rynku.

 

źródło: andoridcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x