SONY DSC

Kilka dni temu do Sieci przedostało się zdjęcie tajemniczego urządzenia z logo LG na obudowie, o którym wiemy obecnie naprawdę niewiele. Wyróżnia się ono przede wszystkim wielkim ekranem, który prawdopodobnie posiada przekątną rzędu od 5″ do 5,5″. Charakterystyczne jest również to, że ramki otaczające wyświetlacz są stosunkowo nieduże, a na przodzie urządzenia nie znajdziemy żadnych przycisków fizycznych, a jedynie głośniczek rozmów, przednią kamerkę i logo producenta.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

evleaks-g2

Spekuluje się, że jest to najprawdopodobniej wspominany wcześniej Optimus G2, wyposażony w mocny procesor Snapdragon 800 i możliwość nagrywania wideo w rozdzielczości 4K. Pojawiły się też pewne głosy twierdzące, że tak jak oryginalny Optimus G był podstawą dla stworzenia Nexusa 4, tak widoczne na zdjęciu urządzenie ma być zaadoptowane przez Google i nazwane Nexusem 5. Czas zweryfikuje prawdziwość tych rozważań, jednak wyraźnie widać, że LG w najbliższych miesiącach będzie miało jeszcze niejedno do zaprezentowania i producent ten coraz bardziej stara się zaznaczyć swoją obecność na rynku.

 

źródło: andoridcentral.com
Piotr Andrzejewski