microsoft edge

Microsoft aktualizuje Edge – ta przeglądarka zaczyna nabierać sens!

Aplikacje

Pojawienie się Microsoftu ze swoją przeglądarką na mobilnym rynku było niemałym zaskoczeniem, aczkolwiek sugerowanym. Amerykanie, jako jedyni skupiali się wyłącznie na Windowsie. To był błąd, który na szczęście został naprawiony. Jednak dotychczas była to zwykła, niczym niewyróżniająca się przeglądarka, która co prawda spełniała swoje zadanie, ale niczym szczególnym nie wyróżniała się na tle konkurencji. Co prawda oferowała możliwość kontynuowania oglądania witryn w ramach wielu platform, ale czy często tak robimy?

Tym razem gigant z Redmond postanowił dodać coś, co faktycznie ma szansę zainteresować nowych odbiorców – przede wszystkim rodziców. Odsłona Edge’a na Androida otrzymała wsparcie dla kont rodzinnych Microsoftu. Oznacza to, że dorośli mogą wyznaczać spis stron internetowych, które ich pociechy mogą przeglądać. Oczywiście można też wyznaczać witryny, które są zabronione. Niby prosta zmiana, ale konkurencja nie oferuje nic podobnego z prostego względu – oferty rodzinne nie są tak popularne.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Zobacz też: Czy Nokia 1 została dobrze w Polsce wyceniona?

Jeśli u Was zmiany jeszcze się nie pojawiły, to tradycyjnie możecie pobrać je ręczne przez APK Mirror. Tymczasem zainteresowani sprawdzeniem Edge’a mogą to zrobić, pobierając przeglądarkę ze sklepu Play. Jest ona w pełni darmowa i zachwalana w komentarzach.

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x