ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
microsoft edge

Microsoft aktualizuje Edge – ta przeglądarka zaczyna nabierać sens!

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy

Pojawienie się Microsoftu ze swoją przeglądarką na mobilnym rynku było niemałym zaskoczeniem, aczkolwiek sugerowanym. Amerykanie, jako jedyni skupiali się wyłącznie na Windowsie. To był błąd, który na szczęście został naprawiony. Jednak dotychczas była to zwykła, niczym niewyróżniająca się przeglądarka, która co prawda spełniała swoje zadanie, ale niczym szczególnym nie wyróżniała się na tle konkurencji. Co prawda oferowała możliwość kontynuowania oglądania witryn w ramach wielu platform, ale czy często tak robimy?

Tym razem gigant z Redmond postanowił dodać coś, co faktycznie ma szansę zainteresować nowych odbiorców – przede wszystkim rodziców. Odsłona Edge’a na Androida otrzymała wsparcie dla kont rodzinnych Microsoftu. Oznacza to, że dorośli mogą wyznaczać spis stron internetowych, które ich pociechy mogą przeglądać. Oczywiście można też wyznaczać witryny, które są zabronione. Niby prosta zmiana, ale konkurencja nie oferuje nic podobnego z prostego względu – oferty rodzinne nie są tak popularne.

Zobacz też: Czy Nokia 1 została dobrze w Polsce wyceniona?

Jeśli u Was zmiany jeszcze się nie pojawiły, to tradycyjnie możecie pobrać je ręczne przez APK Mirror. Tymczasem zainteresowani sprawdzeniem Edge’a mogą to zrobić, pobierając przeglądarkę ze sklepu Play. Jest ona w pełni darmowa i zachwalana w komentarzach.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy