Carmageddon już 10 maja w Sklepie Play, za darmo przez jeden dzień

Aplikacje

carmageddon

Wygląda na to, że już niebawem nadejdzie koniec wyczekiwania dla wszystkich wypatrujących premiery w Sklepie Play klasyka, jakim jest Carmageddon. Twórcy gry zapowiedzieli niedawno, że już za tydzień, bo dokładnie 10 maja, tytuł ten dostępny będzie do pobrania dla użytkowników urządzeń z Androidem.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Co ciekawe, przez pierwsze 24 godziny Carmageddon będzie zupełnie bezpłatny, a po upłynięciu tego czasu darmowa wersja gry zniknie ze Sklepu Play i zostanie zastąpiona płatną. Zdaje się więc, że przyszłe aktualizacje będą otrzymywać jedynie ci, którzy wydadzą na ten tytuł pieniądze, choć nie jest to jeszcze pewna informacja. W każdym razie warto pamiętać o premierze Carmageddon w Sklepie Play, gdyż zapewne niejeden z Was wiąże z tym tytułem miłe wspomnienia.

 

źródło: androidpolice.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x