ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Pierwsze problemy z G2/Desire Z

Autor: Filip Stachowicz Kategoria: Newsy

HTC Desire Z nie dotarł jeszcze na sklepowe półki, lecz osoby związane z branżą telekomunikacyjną mają w posiadaniu kilka testowych egzemplarzy. Jeden z tych szczęśliwców ujawnił niepokojące informacje dotyczące HTC Desire Z/T-Mobile G2. Według tej osoby około połowa egzemplarzy najnowszego smartfonu od HTC pokazuje tylko połowę pamięci wewnętrznej, w którą miał być wyposażony smartfon. Z obiecanych czterech gigabajtów do naszej dyspozycji oddane są tylko dwa, nie wiadomo, czy jest to tylko problem natury technicznej, czy może rzeczywisty brak odpowiednich części w urządzeniu. 

Co więcej, mocną stroną G2 nie będzie slider. Działanie mechanizmu zostało zaprezentowane na poniższym filmie i nie napawa optymizmem, wyraźnie widać niepożądane ruchy i „martwe” obszary. Zdarza się, że niedokładnie rozsunięty sprzęt zostanie w stanie niezdefiniowanym, czyli takim, w którym telefon nie jest ani w pełni rozsunięty ani zsunięty. 

Nie jest to pierwszy przypadek z problemami fabrycznymi smartfonów z Androidem, jak dobrze pamiętamy pierwszym „problematycznym” telefonem była Motorola Droid X. W przypadku X’a akcja serwisowa była przeprowadzona bardzo sprawnie i bez żadnych problemów, co spowodowało, że pierwsze niemiłe wrażenie zostało prawie całkowicie zamazane.
źródło: phandroid.com 

Sprawdź najnowsze wpisy