Jak już pisaliśmy wcześniej do sieci wyciekły informacje iż kilku użytkowników G1 posiada nowe oprogramowanie o numerze RC33. Te informacje były wstępne i niepotwierdzone. Teraz natomiast możemy przedstawić Wam pełniejszy opis jakie nowości i usprawnienia powinno przynieść to uaktualnienie, które niestety najwyraźniej nie jest tak bardzo oczekiwanym Cupcake’m.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

 

 

 

Nowe możliwości:

  • Oczekiwana możliwość zapisywania na karcie pamięci zdjęć i plików z MMSow poprzez długie naciśniecie na niego.
  • Okno ‚Sprawdzanie Uaktualnień’ dające możliwość własnoręcznego sprawdzania dostępności uaktualnień do systemu.
  • Aplikacja ‚Szukanie Glosowe’ dającą możliwość przeszukiwania zasobów Google poprzez głos. Ikona ta będzie dostępna na pasku ‚Google Search’ oraz w Menu po aktualizacji.

Udoskonalenia:

  • Naprawiono blad w programie do E-maili powodujacy ciagle wyswietlanie sie okna ‚Load More Messages’ w niektorych przypadkach kiedy to program nic nie robil i nie sciagal nowych E-maili.
  • Naprawiono błąd stabilności w ‚Messages’ powodujący wyświetlenie sie komunikatu ‚Force Close’ w trakcie wysyłania wiadomości bądź wychodzenia z programu. 
  • Naprawiono blad logowania w IM podczas włączania/wyłączania Wi-Fi. Teraz podczas używania IM i zmianie Wi-Fi należny będzie sie zalogować do IM od nowa. 
  • Naprawiono znikające przypomnienia w ‚Kalendarzu’

Ciągle nie ma jakichkolwiek informacji o Cupcake’u, ale jeśli takie się ukażą będziemy pierwsi aby Was poinformować.

Skomentuj na Forum Google Android
Mariusz Urban

Informatyk z wykształcenia, dziennikarz z wyboru. Od zawsze wierny Androidowi.