Aktualizacja RC33 dla G1 – nowe informacje

Newsy

Jak już pisaliśmy wcześniej do sieci wyciekły informacje iż kilku użytkowników G1 posiada nowe oprogramowanie o numerze RC33. Te informacje były wstępne i niepotwierdzone. Teraz natomiast możemy przedstawić Wam pełniejszy opis jakie nowości i usprawnienia powinno przynieść to uaktualnienie, które niestety najwyraźniej nie jest tak bardzo oczekiwanym Cupcake’m.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

 

 

 

Nowe możliwości:

  • Oczekiwana możliwość zapisywania na karcie pamięci zdjęć i plików z MMSow poprzez długie naciśniecie na niego.
  • Okno ‚Sprawdzanie Uaktualnień’ dające możliwość własnoręcznego sprawdzania dostępności uaktualnień do systemu.
  • Aplikacja ‚Szukanie Glosowe’ dającą możliwość przeszukiwania zasobów Google poprzez głos. Ikona ta będzie dostępna na pasku ‚Google Search’ oraz w Menu po aktualizacji.

Udoskonalenia:

  • Naprawiono blad w programie do E-maili powodujacy ciagle wyswietlanie sie okna ‚Load More Messages’ w niektorych przypadkach kiedy to program nic nie robil i nie sciagal nowych E-maili.
  • Naprawiono błąd stabilności w ‚Messages’ powodujący wyświetlenie sie komunikatu ‚Force Close’ w trakcie wysyłania wiadomości bądź wychodzenia z programu. 
  • Naprawiono blad logowania w IM podczas włączania/wyłączania Wi-Fi. Teraz podczas używania IM i zmianie Wi-Fi należny będzie sie zalogować do IM od nowa. 
  • Naprawiono znikające przypomnienia w ‚Kalendarzu’

Ciągle nie ma jakichkolwiek informacji o Cupcake’u, ale jeśli takie się ukażą będziemy pierwsi aby Was poinformować.

Skomentuj na Forum Google Android


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x