Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Wygląda na to, że rodzina Galaxy wzbogaci się o jeszcze jedno urządzenie. Mowa tu Samsungu Continuum SCH-i400, którego główną zaletą będzie posiadanie aż dwóch ekranów. Nowością w tym telefonie będzie Ticker, czyli dodatkowy ekran umieszczony na dole telefonu wyświetlający: datę, czas, pogodę i nowe wiadomości. Jak podaje serwis Engadget, Ticker ma się włączać automatycznie po chwyceniu dolnej części telefonu.

Według tego samego serwisu, nowy Samsung będzie także wyposażony w dedykowany przycisk do obsługi aparatu oraz czytnik kart microSD, do którego można się dostać bez wyjmowania baterii (prawdopodobnie zapożyczenie z i5700). Na razie są to jedyne informacje na temat urządzenia. Na podstawie zdjęć wnioskujemy, że telefon będzie sprzedawany w amerykańskiej sieci Verizon.
źródło: engadget.com 


Filip Brodecki