HTC-One_Silver-900-75

Lutowa konferencja HTC miała być premierą kilku nowych urządzeń, w tym średniej klasy M4. Ostatecznie światu został zaprezentowany jedynie HTC One. Wczoraj w Sieci pojawiły się jednak kolejne plotki dotyczące niezaprezentowanego jeszcze modelu.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Początkowo sądzono, że pod nazwą kodową M4 krył się facebook’owy smartfon – HTC First. Najnowsze doniesienia rzucają jednak całkowicie inne światło na tą sprawę. Według nich, symbolem tym ma być oznaczona pomniejszona wersja tajwańskiego flagowca. HTC One Mini miałby przy tym być zamknięty w podobną do większego brata zamkniętą, aluminiową obudowę. Wyświetlany obraz byłby prezentowany w rozdzielczości 720p na 4,3-calowym ekranie, a pod warstwą rafinowanego glinu miałby działać dwurdzeniowy Snapdragon, wspomagany przez 2GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej, aparat UltraPixel oraz baterię 1700 mAh. O sprawne działanie całości miałby zadbać Android w wersji Jelly Bean 4.2.2.

Smartfon spodziewany jest na rynku już w drugim kwartale tego roku. Jak myślicie, czy inspirowanie się polityką Samsunga odnośnie wypuszczania mniejszych wersji flagowca jest słuszną drogą dla HTC?

źródło: phonearena.com
Krzysztof Czerwiec