Motorola XT1055 w AnTuTu. Czy to jest Google X Phone?

Newsy

googlexphoneQPlotek o Google X Phone ciąg dalszy. Dzisiaj na jednym z blogów pojawił się zrzut ekranu prezentujący rezultat Motoroli XT1055 w benchmarku AnTuTu. Ten model jednak nie został jeszcze nigdzie zapowiedziany, stąd też pojawiły się domysły łączące go z tajemniczym X Phone, który ma być owocem przejęcia Motoroli przez Google.

Wynik osiągnięty przez wspomniany wcześniej model to 18252 punkty. Oprócz tego wiemy, że XT1055 w trakcie tego testu był wyposażony w czterordzeniowego Snapdragona 1,7 GHz oraz działał pod kontrolą systemu Android 4.2.2.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

motorola-xt1055-benchmark-x-phone

Przede wszystkim nie mamy pewności, czy jest to tajemniczy X Phone. Niektórzy zwracają uwagę, że numer modelu zaczyna się od X, co może być zapowiedzią tego, że jest to osławiony już telefon Google. Jednak jeśli zerkniemy wstecz, to także m.in. Droid Razr HD (XT925) czy też Droid RAZR M (XT907) rozpoczynały swoje oznaczenie od litery X. Natomiast kilka dni temu pojawił się podobny przeciek z AnTuTu z innym modelem – oznaczonym jako Google X – tam jednak mieliśmy urządzenie pracujące pod kontrolą systemu Android 5.0.1, a jego wynik wtedy wyniósł 15479 punktów.

Miejmy nadzieję, że na konferencji Google I/O wszystko zostanie wyjaśnione i wreszcie zobaczymy jakiś nowy telefon od Motoroli.

źródło: androidauthority.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x