ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Android 4.3 na Nexusach i nie tylko?

Autor: Herman Żatuchin Kategoria: Newsy

O najnowszej wersji Androida mówi się coraz więcej, a to z uwagi na zbliżające się targi Google I/O. Prawdopodobnie nie ujrzymy numerka 5.0, tylko 4.3, co potwierdzają logi ze strony Android Authority.

Jak widać na poniższym zrzucie, urządzenia zatwierdzone przez Google otrzymają wsparcie dla najnowszego systemu, który już teraz pojawia się w różnych wariantach. Można też zauważyć, że najwidoczniej będzie to kolejna wersja Jelly Bean, a nie Key Lime Pie.

android-43-galaxy-nexus-nexus-4-nexus-7-nexus-10-server-logs-small-1

Wejścia na stronę pochodzą głównie z siedziby Google, choć również pojawiały się z  Kalifornii, Wielkiej Brytanii czy też Indii. Co ciekawe, możemy też ujrzeć produkt Huawei, który ma numer bardzo zbliżony do Ascenda G300, a w nim nie zastosowano przecież najwydajniejszych podzespołów, nie jest to też smartfon z tego roku. Kolejnym urządzeniem nie mającym związku z linią Nexus, a rzekomo posiadającym Androida 4.3 jest Pantech Breakout, czyli telefon z 2011 roku zaprezentowany przez sieć Verizon

Oczywiście, użytkownicy mogli specjalnie zmienić UAprof, choć jest to dość miało wiarygodne, gdyż mało komu przyświeciłaby idea umyślnego wprowadzenia w błąd.

źródło: androidauthority.com

Sprawdź najnowsze wpisy