Kryptowalutowe piramidy finansowe

HTC przygotowuje smartfona dla fanów kryptowalut. Czy to ma jakikolwiek sens?

Newsy

Od pewnego czasu tworzenie smartfonów niezbyt udaje się firmie HTC. Owszem, są to urządzenia porządne i godne użytkowania, jednak tak naprawdę, to nie zachwycają one niczym szczególnym. Teraz jednak sytuacja ta może się zmienić, bo to tajwańskie przedsiębiorstwo staje się pionierem rynku mobilnych urządzeń opartych na technologii blockchain. 

Zobacz też: Ta Nokia będzie służyła Ci przez wiele lat.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Exodus to urządzenie dla fanów kryptowalut

Exodus, bo taką nazwę otrzymało nowe dziecko HTC, to smartfon, który będzie współpracował z blockchainami od razu po wyjęciu z pudełka – w planach producenta na początku jest BitCoin, Ethereum, a także Dfinity i Lightning Network. Ilość sieci będzie oczywiście rozwijana wraz z kolejnymi aktualizacjami. Niestety nie znamy szczegółów na temat podzespołów urządzenia, jednak HTC na swojej stronie opublikowało prostą grafikę poglądową Exodusa. Przedstawiam Wam ją poniżej.

Smartfon zostanie odcięty od klasycznych chmur z powodu chęci ulepszenia bezpieczeństwa i prywatności użytkowników. HTC dodaje, że każdy telefon pomagać będzie w obliczeniach związanych z transakcjami wykonywanymi w kryptowalutach. Dodatkowo w system wbudowany będzie uniwersalny portfel, w którym przechowywać będzie można swoje wirtualne pieniądze. Za smartfona będzie można oczywiście zapłacić wybranymi kryptowalutami. Więcej na temat Exodusa możecie dowiedzieć się ze strony HTC poświęconej temu urządzeniu.

Źródło: HTC


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x