daQJak tylko na horyzoncie pojawia się jakiś ciekawy tytuł na urządzenia mobilne, staramy się o nim informować. Dzisiaj swoją premierę w AppStore (a już niedługo także w Google Play) będzie mieć Dark Avenger – niesamowicie wyglądający hack’n’slash w stylu Diablo.

Szczerze mówiąc jeśli ktoś z Was grał wcześniej w Torchlight, raczej z tym tytułem będzie miał skojarzenia. Rzut oka na umieszczony poniżej filmik i już mamy wrażenie oglądania mobilnej wersji wspomnianego przeze mnie dzieła ekipy Runic Games.

Gra, oprócz singlowej eksploracji lochów, da nam także możliwość zmierzenia się z żywymi przeciwnikami w starciach PvP, w których udział weźmie maksymalnie 6 graczy. Do naszej dyspozycji oddane zostaną także trzy klasy: Mag, Łucznik oraz Templariusz.

Tytuł jest już dostępny na iOS w Nowej Zelandii, dzisiaj po północy trafi do AppStore w Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych. Niedługo po tym gra powinna być dostępna w Google Play – niestety, określenie „shortly after” jest w tym wypadku jedynym konkretem.

Gra będzie dostępna za darmo, stąd należy liczyć się z obecnością mikropłatności. Czy będą one znacząco wpływać na grę, przekonamy się już wkrótce.

źródło: pocketgamer.co.uk
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Gadzina

Student WSB-NLU w Nowym Sączu. Zafascynowany sportem, esportem i rynkiem mobilnym. Poza tym wielki fan thrillerów i S-F.