LG G7 ThinQ

LG szaleje. Kupując LG G7 ThinQ w przedsprzedaży, dostaniesz telewizor 4K Smart TV

Newsy

LG G7 ThinQ stał się właśnie wyjątkowo interesujący. Wszystko za sprawą tego, że kupując go w przedsprzedaży zupełnie za darmo otrzymamy telewizor LG 4K UHD Smart TV. Póki co oferta jest dostępna tylko w Kanadzie, ale nie wykluczone, że zostanie ona rozszerzona także na inne kraje – w tym Polskę.

LG G7 ThinQ promo 4k tvZobacz także: Chcesz kupić smartfon do 500 zł? Koniecznie rozważ Neffosa C7

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Oferta jest bardzo limitowana, bo trwa od 18 do 31 maja. Osoby, które zamówią w tym czasie tytułowy smartfon, otrzymają wspomniany telewizor zupełnie za darmo. Promocja jest dostępna u partnerów akcji – kanadyjskich operatorów i w nielicznych sklepach. Nam nie pozostaje nic innego jak mieć nadzieje, że promocja zawita także do Polski. Do LG V30 firma dodawała w naszym kraju słuchawki o wartości 1300 zł, więc telewizor do G7 ThinQ jest jak najbardziej realny.

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x