nexuswatchQ

Do tej pory pojawiło się w sieci co najmniej kilka interesujących, fanowskich wizualizacji różnych produktów. Należy wspomnieć m.in. o projekcie nowego Windowsa czy też regularnie przygotowywanych przez różne osoby grafikach nowych telefonów, które niestety rzadko odpowiadają temu, co później widzimy na rynku. Tym razem jednak obiektem zainteresowania stał się inteligenty zegarek od Google, którego wyobrażenie możemy zobaczyć na poniższym filmiku. Naprawdę warto obejrzeć.

Oczywiście jest to tylko koncept przygotowany przez osoby niezwiązane z Google, i jak dobrze wiemy, do realizacji takiego projektu droga daleka (o ile w ogóle jest opcja stworzenia takiego urządzenia). Sam jednak jestem pod wrażeniem eleganckiego wyglądu, i o ile na żaden dotychczas pokazany „inteligentny zegarek” bym się nie skusił, to ten miałby szanse znaleźć się na mojej liście zakupów. A jak Wam podoba się koncepcja na Google Smartwatch? Jaka w ogóle jest Wasza opinia o tego typu zegarkach?

źródło: androidcommunity.com
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Mateusz Gadzina

Student WSB-NLU w Nowym Sączu. Zafascynowany sportem, esportem i rynkiem mobilnym. Poza tym wielki fan thrillerów i S-F.