LG zapowiada mniejszego brata Optimusa G Pro

Newsy

500_gk

Nie ma co ukrywać, że noszenie telefonu z 5,5-calowym wyświetlaczem w większości przypadków jest niewygodne. Ogromny LG Optimus G Pro może być tego najlepszym przykładem. Korański koncern postanowił zaprezentować nieco mniejszą wersję swojego ostatniego flagowca.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zapowiedziany dziś Optimus GK nie będzie się jednak znacznie różnił od większego brata. Pomniejszony zostanie on o „zaledwie” 0,5 cala, zaś reszta podzespołów pozostanie prawie niezmieniona. Sercem smartfona będzie czterordzeniowy Snapdragon 600, taktowany zegarem 1,7 GHz. Pomagać będzie mu 2GB RAM, 16GB pamięci wewnętrznej z mozliwością rozszerzenia kartami microSD, 13 MPx aparat oraz akumulator 3100 mAh. Smartfon zadebiutuje na rynku z Androidem Jelly Bean 4.1.2 w dwóch kolorach: Platinum White i Indigo Black.

Choć początkowo ma on być sprzedawany wyłącznie w Korei Południowej, nie wykluczone, że Optimusa GK ujrzymy także w wersji międzynarodowej.

źródło: androidcommunity.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x