LG Optimus F5 już wkrótce w sprzedaży w Europie

Newsy

Optimus-F-Series

Podczas tegorocznych targów MWC w Barcelonie do nowości zaprezentowanych przez LG należał między innymi Optimus F5, będący pierwszym modelem z nowej linii urządzeń koreańskiego producenta. Według oficjalnych informacji już jutro trafi on do sprzedaży we Francji, a w najbliższym czasie ma też zawitać na półkach sklepowych w pozostałych częściach Europy.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przypomnijmy, że LG Optimus F5 został wyposażony w ekran 4,3″ o rozdzielczości qHD (960×540), a jego sercem jest dwurdzeniowy procesor Qualcomm o taktowaniu 1,2 GHz, wspierany przez 1 GB RAM. Poza tym znajdziemy też aparat 5 MPx i dużą baterię o pojemności 2150 mAh, a całością zarządza Android 4.1.2 Jelly Bean.

Oficjalna cena wciąż jest nieznana, możemy się jednak spodziewać, że będzie ona dość atrakcyjna. Niebawem powinniśmy też oczekiwać debiutu drugiego z nowych urządzeń LG, czyli większego Optimus F7.

 

źródło: androidcentral.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x