Xiaomi chwali się swoją autorską nakładką, jaką jest MIUI. Android zaś chwali się nowymi funkcjami, które się pojawią w najnowszej wersji oznaczonej literką „P”. Gdyby tak połączyć te dwie rzeczy, dostalibyśmy coś interesującego. I właśnie coś takiego czeka na użytkowników Xiaomi Mi Mix 2.

Najnowsze MIUI 9 stylizowane na Androida P

W najnowszej wersji MIUI 9 oznaczonej symbolem 8.5.11 dostępnej do pobrania ze strony funkyhuawei dla modelu Mi Mix 2 otrzymuje całkiem niezłą stylistykę. Zmienił się ekran blokady, panel powiadomień, okno z ostatnio uruchomionymi aplikacjami, szybkie ustawienia czy poziom głośności. Wszystko zostało zbliżone estetycznie do Androida P.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Całość prezentuje się naprawdę ładnie i przejrzyście. Poniżej możecie jeszcze zobaczyć działanie tej wersji ROMu w formie wideo.

MIUI 9 jak Android P dla Xiaomi Mi Mix 2 wideo

Aby zainstalować tę wersję MIUI u siebie, skorzystaj z linku podanego na początku wpisu. Pamiętajcie, że do instalacji wymagany jest odblokowany bootloader. Niestety instalując wersję MIUI o tym samym numerze dla innych modeli jak np. Xiaomi Redmi Note 5 Pro nie zobaczycie takich zmian.

źródło: xda-developers
Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.