Xiaomi chwali się swoją autorską nakładką, jaką jest MIUI. Android zaś chwali się nowymi funkcjami, które się pojawią w najnowszej wersji oznaczonej literką „P”. Gdyby tak połączyć te dwie rzeczy, dostalibyśmy coś interesującego. I właśnie coś takiego czeka na użytkowników Xiaomi Mi Mix 2.

Najnowsze MIUI 9 stylizowane na Androida P

W najnowszej wersji MIUI 9 oznaczonej symbolem 8.5.11 dostępnej do pobrania ze strony funkyhuawei dla modelu Mi Mix 2 otrzymuje całkiem niezłą stylistykę. Zmienił się ekran blokady, panel powiadomień, okno z ostatnio uruchomionymi aplikacjami, szybkie ustawienia czy poziom głośności. Wszystko zostało zbliżone estetycznie do Androida P.

Całość prezentuje się naprawdę ładnie i przejrzyście. Poniżej możecie jeszcze zobaczyć działanie tej wersji ROMu w formie wideo.

MIUI 9 jak Android P dla Xiaomi Mi Mix 2 wideo

Aby zainstalować tę wersję MIUI u siebie, skorzystaj z linku podanego na początku wpisu. Pamiętajcie, że do instalacji wymagany jest odblokowany bootloader. Niestety instalując wersję MIUI o tym samym numerze dla innych modeli jak np. Xiaomi Redmi Note 5 Pro nie zobaczycie takich zmian.

źródło: xda-developers

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.