Fani Apple’a obejdą się smakiem – nowa funkcja Windowsa tylko dla Androida

Newsy

Windows jest najpopularniejszym systemem dla komputerów osobistych, który rozwijany jest przez firmę Microsoft. Korporacja ta od wielu lat stara się ulepszać swoje oprogramowanie, dodając nowe funkcje i udogodnienia. Jednym z nich jest możliwość integracji komputera z telefonem, co pozwoli na łatwe i szybkie przesyłanie plików czy odpowiadanie na wiadomości. Jest to możliwe dzięki aplikacji Your Phone, która współpracuje z systemami Android oraz iOS. Okazuje się jednak, że użytkownicy tego ostatniego systemu będą musieli obejść się smakiem w przypadku jeden ważnej funkcji. 

Odpowiadanie na wiadomości tylko dla Androida

Aplikacja Your Phone, która już wkrótce dostępna będzie w Windowsie, współpracuje zarówno z Androidem, jak i z iOS-em. Niestety osoby posiadające iPhone’a w tym momencie nie będą w stanie odpowiadać na wiadomości tekstowe za pomocą komputera z systemem Microsoftu – jak wynika z wypowiedzi pracownika firmy, gigant z Redmond liczy na współpracę z Apple, by zapewnić użytkownikom funkcjonalne i przede wszystkim działające udogodnienie. Może się jednak okazać, że osoby korzystające z iPhone’ów nie będą mogły nigdy odpowiadać na wiadomości z Windowsa – Apple znane jest ze swojego zamkniętego ekosystemu i zazwyczaj nie dzieli się z innymi producentami swoimi rozwiązaniami.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Zobacz też: Czy Sony Xperia XZ2 to wytrzymały smartfon?

Co sądzicie o tej funkcji? Czy będziecie z niej korzystać?

Źródło: BleepingComputer


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x