sony xperia xz2

Czy Sony Xperia XZ2 przetrwa tortury? Wytrzymałość smartfona przetestowana

Newsy

Sony Xperia XZ2 to najnowszy flagowiec tego japońskiego producenta, który na naszym portalu pojawiał się dość często, m.in. w świetnej recenzji Łukasza, z którą bardzo polecam się zapoznać. Wygląd i funkcje telefonu nas nie zachwyciły, więc być może zrobi to wytrzymałość? Smartfona od Sony pod lupę zdecydował się wciąć Zack z kanału JerryRigEverything, na którym autor testuje różne urządzenia i rozbiera je na części pierwsze. Czy Xperia XZ2 poradziła sobie zatem z jego testem?

Zobacz też: Otwarcie nowego sklepu Xiaomi nastąpi już wkrótce.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Urządzenie Sony naprawdę daje sobie radę

W najnowszym filmie, który znalazł się na kanale JerryRigEverything, przetestowana została wytrzymałość Xperii XZ2. Smartfon wykonany został z dobrej jakości materiałów, takich jak szkło Gorilla Glass czy aluminium, więc z testem Zacka poradził on sobie bez najmniejszego problemu. Pomimo tego, że wyświetlacz oraz szkło aparatu rysują się dopiero przy kontakcie z materiałami o szóstym stopniu twardości skali Mohsa, co oznacza, że elementów tych nie zarysujecie kluczami, to pamiętajcie, że materiały takie jak piasek (skala twardości około 6) są w stanie nieodwracalnie uszkodzić Waszego smartfona. Bądźcie zatem ostrożni, a by dowiedzieć się, czego dodatkowo nie robić ze swoim urządzeniem, zapoznajcie się z materiałem Zacka.

Źródło: JerryRigEverything


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x