Nowy Apple Watch będzie zupełnie inny

Kamil Lewicki Newsy 2018-05-10

Apple Watch jest jednym z najpopularniejszych smartwatchy na rynku. Charakteryzuje się prostokątnym ekranem o zaokrąglonych rogach. Wkrótce może się to jednak zmienić, gdyż Apple udało się zarejestrować nowy patent. Czyżby nowa seria doczekała się zmian?

Apple Watch z okrągłą tarczą

Nie od dziś mówi się o zmianie kształtu inteligentnego zegarka Apple. Większość modeli na rynki oferuje okrągłą tarczę i najnowszy patent Giganta z Cupertino zdaje się sugerować, że on także podąży w tym kierunku. Rozwiązanie zawiera w sobie pomysł na wyświetlanie obrazu na ekranie w takiej formie, a także sterowanie okrągłym zegarkiem.

Nie mamy jednak pewności, że Apple Watch serii 4 otrzyma zupełnie nowy design i wprowadzi rewolucję w rodzinie. Nie ukrywam, że sam oczekuję jakichś zmian bądź nowości, które definitywnie przekonałyby mnie do wydania takich pieniędzy na smartwatch. Z drugiej strony, uważam prostokątny design za ładniejszy i praktyczniejszy. Jak będzie w rzeczywistości, dowiemy się już niebawem.

Źródło: GSM Arena • Takaszi

  Będzie okrągły, sAdownicy wynajdą najlepsze koło w historii.

 • crux

  Tzn w końcu przestanie wyglądać jak zegarek w prezencie na komunię? 🙂 Nie zazdroszczę fanom Apple braku seansównej alternatywy z logo jablka.

 • Comfortably Numb :)

  Wszystko zależy od obsługi. korzystam od półtora roku z Gear S3 frontier, żona natomiast z Apple watch 2. Oba tak samo dobrze wyglądają, nie powiedziałbym że jeden kształt jest lepszy niż drugi. Według mnie Gear lepiej się obsługuje poprzez obrotowy pierścień, są skróty kilku kontaktów na ekranie i widgety, z drugiej strony na ekranie Apple watch można wyświetlić wszystkie aplikacje jednocześnie.
  Jeśli dobrze to opracują, to nie będzie problemów:)

  • Adrian Kijek

   Ja uzywam AW3 lte od pol roku i ciezko mi juz sie przestawic na okragly ekran (czasem zakladam zwykly zegarek). A co do obslugi trzeba dodac obsluge bezdotykowa siri jako kierowca bardzo czesto uzywam tej opcji zeby sie nie odrywac od skupienia na jezdzie.x