Apple Watch jest jednym z najpopularniejszych smartwatchy na rynku. Charakteryzuje się prostokątnym ekranem o zaokrąglonych rogach. Wkrótce może się to jednak zmienić, gdyż Apple udało się zarejestrować nowy patent. Czyżby nowa seria doczekała się zmian?

Apple Watch z okrągłą tarczą

Nie od dziś mówi się o zmianie kształtu inteligentnego zegarka Apple. Większość modeli na rynki oferuje okrągłą tarczę i najnowszy patent Giganta z Cupertino zdaje się sugerować, że on także podąży w tym kierunku. Rozwiązanie zawiera w sobie pomysł na wyświetlanie obrazu na ekranie w takiej formie, a także sterowanie okrągłym zegarkiem.

Nie mamy jednak pewności, że Apple Watch serii 4 otrzyma zupełnie nowy design i wprowadzi rewolucję w rodzinie. Nie ukrywam, że sam oczekuję jakichś zmian bądź nowości, które definitywnie przekonałyby mnie do wydania takich pieniędzy na smartwatch. Z drugiej strony, uważam prostokątny design za ładniejszy i praktyczniejszy. Jak będzie w rzeczywistości, dowiemy się już niebawem.

Źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.