ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii
oneplus 6 wygląd

Jak otrzymać voucher na zakup OnePlus 6?

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy

OnePlus wie, jak zadbać o swoich klientów. Chiński producent podgrzewa atmosferę przed premierą najnowszego modelu. Z tej okazji urządza promocję, w której na zakup OnePlus 6 rozdaje vouchery. Jak można je otrzymać?

Oddaj stary, weź nowy

OnePlus przygotował interesujący program wymiany. Jeśli jesteście w posiadaniu jakiegoś smartfona tego producenta i interesuje Was zakup najnowszego modelu, możecie zgarnąć voucher obniżający cenę. Jego wartość może sięgać aż 280 euro. Wszystko zależy od tego, jaki model obecnie posiadamy i w jakim jest stanie.

Interesujący jest fakt, że w programie producent nie uwzględnił modelu OnePlus 5T. Sprzedając swój telefon jeszcze w maju, można liczyć na dodatkowe kilka euro.

Zobacz też: Co nowego i darmowego w Sklepie Play?

W programie można wziąć udział na dwa sposoby. Pierwszy polega na odsprzedaniu swojego smartfona, a następnie zakupie OnePlus 6 za otrzymany voucher. Drugi to zwrot części pieniędzy po zakupie najnowszego modelu i odsprzedaniu starego.

oneplus 6 premiera

Czy warto? Wszystko zależy od modelu posiadanego smartfona i jego stanu. W programie możecie wziąć udział na oficjalnej stronie producenta. Premiera OnePlus 6 odbędzie się już za kilka dni, 16 maja.

źródło: OnePlus

Sprawdź najnowsze wpisy