Acer Liquid E2

W styczniu tego roku Acer ujawnił swój Liquid E1, który celował w średnią półkę cenową, oferując dobrą wydajność jak na kwotę, którą trzeba było zapłacić. Kolejne urządzenie z tej linii ma trafić na ten sam segment rynku.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Pierwsza różnica, która od razu rzuca się w oczy, to przyciski, które teraz nie są ekranowe, a dotykowe. Wyświetlacz wykonany w technologii IPS dalej ma przekątną równą 4,5 cala i oferuje on obraz w jakości qHD. Zmianie uległ natomiast procesor – zamiast dwurdzeniowego ujrzymy czterordzeniowy o taktowaniu 1,2 GHz wspomagany przez 1 GB pamięci RAM.  Oprócz tego zastosowano w nim 4 GB pamięci wewnętrznej, dwie kamery: tylną o matrycy 8Mpx oraz przednią – 2MPx, wsparcie dla dual-SIM oraz baterię o pojemności 2000 mAh. Nie znamy szczegółów na temat systemu w smartfonie, jednak prawdopodobnie będzie to Android 4.2 zważywszy na to, że Liquid E1 miał Androida 4.1. Dostępne będą dwie wersję kolorystyczne: czarna oraz biała.

Urządzenie ma pojawić się w wielu europejskich krajach w cenie 229 euro, czyli około 950 zł. Niestety, nie wiadomo, czy i kiedy pojawi się w Polsce.

źródło: androidauthority.com
Herman Żatuchin