Acer Liquid E2 – czterordzeniowiec za rozsądne pieniądze?

Newsy

Acer Liquid E2

W styczniu tego roku Acer ujawnił swój Liquid E1, który celował w średnią półkę cenową, oferując dobrą wydajność jak na kwotę, którą trzeba było zapłacić. Kolejne urządzenie z tej linii ma trafić na ten sam segment rynku.

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Pierwsza różnica, która od razu rzuca się w oczy, to przyciski, które teraz nie są ekranowe, a dotykowe. Wyświetlacz wykonany w technologii IPS dalej ma przekątną równą 4,5 cala i oferuje on obraz w jakości qHD. Zmianie uległ natomiast procesor – zamiast dwurdzeniowego ujrzymy czterordzeniowy o taktowaniu 1,2 GHz wspomagany przez 1 GB pamięci RAM.  Oprócz tego zastosowano w nim 4 GB pamięci wewnętrznej, dwie kamery: tylną o matrycy 8Mpx oraz przednią – 2MPx, wsparcie dla dual-SIM oraz baterię o pojemności 2000 mAh. Nie znamy szczegółów na temat systemu w smartfonie, jednak prawdopodobnie będzie to Android 4.2 zważywszy na to, że Liquid E1 miał Androida 4.1. Dostępne będą dwie wersję kolorystyczne: czarna oraz biała.

Urządzenie ma pojawić się w wielu europejskich krajach w cenie 229 euro, czyli około 950 zł. Niestety, nie wiadomo, czy i kiedy pojawi się w Polsce.

źródło: androidauthority.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x