swype

Klawiatura Swype jak dotąd była wypuszczana w wersjach testowych, publikowanych na oficjalnej stronie twórców. Dziś jednak w końcu trafiła ona do Sklepu Play, gdzie jest dostępna do nabycia za niewiele ponad 3 zł, co jest przyzwoitą ceną za program tej klasy.

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Wśród dostępnych metod wprowadzania tekstu, poza klasycznym naciskaniem znaków, znajdziemy opcję przeciągania między poszczególnymi literami składającymi się na dany wyraz, czy też możliwość rozpoznawania mowy.

Mimo wszystko funkcje te od dawna oferuje już konkurencja, jak na przykład SwiftKey, wydaje się więc, że Swype nie będzie miało łatwo z pozyskaniem szerokiego grona użytkowników. Zachęcamy jednak do przetestowania tej klawiatury, a bezpośredni link do Sklepu Play znajdziecie tutaj.

 

 

Piotr Andrzejewski