htc-one-x-jelly-bean-130511

Kilkadziesiąt dni temu, na łamach naszego serwisu, informowaliśmy o potwierdzeniu przez HTC aktualizacji do Sense 5 dla kilku wybranych smartfonów. Jak się teraz okazuje, w przypadku modelu One X, może być to jego ostatnia porcja najnowszego oprogramowania.

Jeden z ludzi blisko związanych z HTC, wypuścił do Sieci plotkę, że zapowiadana aktualizacja dla HOX’a do wersji 4.2.2 i Sense 5, może być już ostatnią. Oznacza więc to, że na jeszcze dość młodym flagowcu nie ujrzymy kolejnej generacji Androida, która wedle najnowszych pogłosek może nie zostać zaprezentowana na zbliżającej się konferencji Google I/O 2013. Pracownicy tajwańskiego producenta, odcinają się od jakichkolwiek komentarzy na ten temat, a sam producent nie zdementował tych pogłosek. Czy więc użytkownicy One X mogą mieć jeszcze jakąś nadzieję? Ciężko w tym momencie stwierdzić.

Tym samym, HTC dobrze wie, że cały czas walczy na krawędzi upadku. Taka polityka, na pewno nie pozwoli im odbić się od jakże głębokiego dołka. Historia wielu poprzednich modeli, może jednak sugerować, że te doniesienia nie są wyssane z palca.

Co Wy o tym sądzicie?

źródło: androidauthority.com
 
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Krzysztof Czerwiec