W sklepie Google Play znaleźć można setki tysięcy gier, jednak tak naprawdę niewiele spośród nich jest wartych naszej uwagi. Na całe szczęście wśród morza przeciętnych produkcji znaleźć można również prawdziwe perełki – jedną z nich jest Monument Valley, przepiękna gra logiczna, która przez ograniczony czas dostępna jest za darmo. Upewnijcie się, że uda Wam się ją zdobyć!

Zobacz też: Najlepsze aplikacje z Google Play? Gigant publikuje listę.

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Monument Valley aktualnie dostępne jest za darmo

Z pewnością słyszeliście o grze, którą opisuję dla Was w tym artykule. Monument Valley, czyli wybitna gra logiczna, która określana jest mianem jednej z najlepszych produkcji z gatunku łamigłówek ostatnich lat, jest aktualnie dostępna za darmo w sklepie Google Play – oznacza to, że użytkownik nie musi płacić 19 złotych za możliwość przeżycia pięknej przygody opisanej w grze. Jest to świetna okazja do przetestowania produkcji na swoim smartfonie – Monument Valley bez jakichkolwiek opłat na telefon lub tablet możecie pobrać, klikając w ten link. Pamiętajcie, że naciśnięcie przycisku „Zainstaluj” spowoduje, że gra przypisana zostanie do Waszego konta Google i będziecie mogli zainstalować ją w przyszłości w dowolnej chwili. Promocja będzie trwała jeszcze 7 dni. Miłej zabawy!
Michał Derej

Pasjonat technologii mobilnych, wielki fan Androida. Student informatyki na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej. Były moderator jednego z największych forów ogólnotematycznych w Polsce. Od kilku lat blogger.