[Pobierz] Genialna logiczna gra przez ograniczony czas jest dostępna za darmo

Gry

W sklepie Google Play znaleźć można setki tysięcy gier, jednak tak naprawdę niewiele spośród nich jest wartych naszej uwagi. Na całe szczęście wśród morza przeciętnych produkcji znaleźć można również prawdziwe perełki – jedną z nich jest Monument Valley, przepiękna gra logiczna, która przez ograniczony czas dostępna jest za darmo. Upewnijcie się, że uda Wam się ją zdobyć!

Zobacz też: Najlepsze aplikacje z Google Play? Gigant publikuje listę.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Monument Valley aktualnie dostępne jest za darmo

Z pewnością słyszeliście o grze, którą opisuję dla Was w tym artykule. Monument Valley, czyli wybitna gra logiczna, która określana jest mianem jednej z najlepszych produkcji z gatunku łamigłówek ostatnich lat, jest aktualnie dostępna za darmo w sklepie Google Play – oznacza to, że użytkownik nie musi płacić 19 złotych za możliwość przeżycia pięknej przygody opisanej w grze. Jest to świetna okazja do przetestowania produkcji na swoim smartfonie – Monument Valley bez jakichkolwiek opłat na telefon lub tablet możecie pobrać, klikając w ten link. Pamiętajcie, że naciśnięcie przycisku „Zainstaluj” spowoduje, że gra przypisana zostanie do Waszego konta Google i będziecie mogli zainstalować ją w przyszłości w dowolnej chwili. Promocja będzie trwała jeszcze 7 dni. Miłej zabawy!


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x